ЛандышОснователями Всеукраинского детского конкурса классической и современной музыки "Ландыш", являются детская музыкальная школа № 13 им. Н. Коляды и Департамент культуры Харьковского городского совета.
Основной целью конкурса является выявление и поддержка одаренных учеников в школах эстетического воспитания, активизация творческой деятельности преподавателей, распространение передового педагогического опыта, содействие эстетичному воспитанию подрастающего поколения, развитие таланта и творческого потенциала юных исполнителей на основе лучших образцов русской и украинской музыкальной культуры.



ХІХВсеукраЇнський дитячий конкурс класичної та сучасної музики "Ландыш

Переможці в номінації в номінації "духові та ударні інструменти"

Лауреати І ступеню

КУРІННА Софія (сопілка) мол. гр.

«Мала академія мистецтв ім. Р.Кириченко» м. Полтава

ПІЛЬО Олександр (ксилофон) сер. гр..

«ДМШ №5 ім. М.А. Римського-Корсакова» м. Харків

ПОПОВ Євген (труба) сер. гр

«Сєвєродонецька ДМШ №2» м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.

Інструментальний дует: сер. гр. ЧЕРКАШИНА Євгенія (фортепіано), ПІЛЬО Олександр (ксилофон)

Лауреати ІІ ступеню

ЗАРІЧНЯК Родіон (блок-флейта) мол. гр.

«ДМШ №9 ім. В.І. Сокальського» м. Харків

ПОЛУЯНКО Ілля (труба) сер. гр..

«ДШМ №3» м. Харків

САВЕНКОВ Павло (ксилофон) сер. гр.

«ДМШ №9 ім. В.І. Сокальського» м. Харків

СЕРІК Олена (флейта) сер. гр.

«ДМШ №11» м. Харків

Інструментальний дует: сер.гр.. БІТНА Мар’яна (фортепіано), ОЛІЙНИК Софія (блок-флейта)

«ДМШ №9 ім. В.І. Сокальського» м. Харків

Інструментальний дует: Старша гр.. ЦВІЛА Жанна (саксофон), ДАНГ Чунг Хієу (фортепіано)

«ДШМ №5 ім. І.О..Дунаєвського» м. Харків

Лауреати ІІІ ступеню

ЗУБРІН Юрій (флейта) мол. гр..

«ДШМ №3» м. Харків

СТЕПАНОВ Гліб (труба) мол. гр

«Сєвєродонецька ДМШ №2» м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.

БІЛЕНКО Павло (кларнет) старша гр..

«Школа мистецтв» м. Маріуполь, Донецька обл.

ТЄРЄХОВ Євгеній (кларнет) старша гр..

«Дергачівська ДМШ» м. Дергачі, Харківська обл.

Ансамбль саксофоністів 5 уч старша гр..

«ДМШ №15 ім. В. А. Моцарта» м. Харків

Дипломанти

КОНОПЛЕНКО Марія (блок-флейта) мол. гр..

«ДМШ №11» м. Харків

ПРИЛІПКО Анастасія (блок-флейта) мол.гр.

«ДМШ №12 ім. К.І. Шульженко» м. Харків

АНТОХА Соф’я (гобой) серед. гр..

«Сєвєродонецька ДМШ №2» м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.

БЕРЕЖНА Вікторія (флейта) серед. гр..

«ДШМ № 4 ім. М.Д. Леонтовича» м. Харків

Ансамбль шумових інструментів «Промінці» 12 уч молод. гр..

Музичне відділення для дітей з вадами зору «ДМШ №13 ім. М.Т. Коляди» м. Харків


Переможці в номінації "народні інструменти"

Лауреати І ступеню

РАКОВ Михайло, (гітара)

«ДМШ №14» м. Харків

Ансамбль бандуристів «Сонечко»

Люботинська ДМШ, м. Люботин Харківська обл.

ЧЕРНИХ Олена (бандурист-вокаліст)

Музичне відділення для дітей з вадами зору «ДМШ №13 ім. М.Т. Коляди»

ФЕДОРЦОВ Андрій, (акордеон)

«ДМШ №13 ім. М.Т. Коляди» м. Харків

АВРАМЕЦЬ Евеліна, (бандура)

«ДМШ №13 ім. М.Т. Коляди» м. Харків

СУСЛОВ Іван, (домра)

«ДМШ №11»

СЛЄПЦОВА Катерина, (бандурист-вокаліст)

«Люботинська ДМШ», м. Люботин, Харківська обл.

ШЕВЦОВА Софія, (гітара)

«Люботинська ДМШ» м. Люботин, Харківська обл.

АРШАВА Олена (бандура)

«Люботинська ДМШ» м. Люботин, Харківська обл

ШЕВЧЕНКО Анастасія, (домра)

«ДШМ №2 ім. П.І.Чайковського»

УДОВИЧЕНКО Григорій, (баян)

«ДМШ №14»

Інструментальний ансамбль «Бешкетниці»

«ДМШ №9 ім. В.І. Сокальського»

Ансамбль народних інструментів

«ДМШ №14», «ДМШ №15 ім. В.А. Моцарта»

Ансамбль народних інструментів «Чарівні струни»

«Мала академія мистецтв ім. Р. Кириченко» м. Полтава

Ансамбль гітаристів «Мозаїка»

«Мереф’янська ДМШ» м. Мерефа, Харківська обл.

Лауреати ІІ ступеню

ГОЛОБОРДА Ярослав, (домра)

«ДМШ №13 ім. М.Т. Коляди» м. Харків

УМАНЦЕВ Олег, (домра)

«ДМШ №13 ім. М.Т. Коляди» м. Харків

Інструментальний дует: ГОЛОБОРДА Ярослав (домра) ГОЛОБОРДА Іван (гітара)

«ДМШ №13 ім. М.Т. Коляди» м. Харків

ЄРМАКОВА Марія, (гітара)

«Дергачівська музична школа» м.Дергачі, Харківська обл.

КОЛІСНИК Марія, (бандурист-вокаліст)

«ДМШ №13 ім. М.Т. Коляди» м. Харків

СЄРКОВА Злата, (бандура)

«ДШМ №3»

ГАЛАЙКО Маргарита, (гітара)

«ДМШ №13 ім. М.Т. Коляди» м. Харків

КУЗЕНКОВА Анастасія, (бандура)

«ДМШ №13 ім. М.Т. Коляди»

КРОХМАЛЬ Ілля , (баян)

«ДМШ №15 ім. В.А. Моцарта»

ЛИСЕНКО Софія , (акордеон)

«ДМШ №14»

Інструментальний дует - ПЕРВЯКОВА Анастасія, домра), ДЗЮБА Данило, (бандура)

«ДШМ №2 ім. П.І.Чайковського»

Лауреати ІІІ ступеню

БУБИРЄВА Аліна, (гітара)

«ДМШ №14»

КОРМІЛЕЦЬ Аліса-Таїсія, (гітара)

«ДМШ №15 ім. В.А. Моцарт»

ПІДДУБНА Євгенія, (бандура)

«Люботинська ДМШ» м. Люботин, Харківська обл.

Тріо бандуристів «Соколики»: ЗВЯГІНЦЕВ Олександр, КРАЧКО Архип, ЛИННИК Савелій

«ДШМ №2 ім. П.І.Чайковського»

ЦАРЕГОРОДЦЕВ Віталій, (домра)

«ДМШ №14»

ЄМЕЦЬ Олександра (домра)

«Мала академія мистецтв ім. Р.Кириченко» м.Полтава

РАКИТЯНСЬКА Вікторія, (бандура)

«ДМШ №13 ім. М.Т. Коляди»

Ансамбль бандуристів «Джерельце»:

Полтавська школа мистецтв «Мала академія мистецтв ім. Р. Кириченко» м. Полтава

Дует гітаристів: ІВАНОВ Владислав,ІВАНОВ Ярослав

«ДМШ №15 ім. В.А. Моцарта»

Дует баянистів: КОЗУБ Кирил, САВЕЛЬЄВ Кирило

Музичне відділення для дітей з вадами зору «ДМШ №13 ім. М.Т. Коляди» м. Харків

Дипломанти

КОЦ Володимир, (гітара)

«ДШМ №2 ім. П.І.Чайковського»

БРЮХАНОВ Олександр, (бандура)

«ДМШ №5 ім. М.А.Римського-Корсакова»

КРАМАРЕНКО Олександр, (гітара)

«ДМШ №15 ім. В.А. Моцарта»

КУЛЬМІНСЬКА Вероніка, (бандурист-вокаліст)

«Люботинська ДМШ», м. Люботин, Харківська обл.

ШКУРАТ Єлизавета, (бандурист-вокаліст)

ПМШМ «Мала академія мистецтв» ім. Р. Кириченко

м. Полтава

ІВАНОВ Ярослав (гітара)

«ДМШ №15 ім. В.А. Моцарта»

САВЕЛЬЄВ Кирило, (баян)

Музичне відділення для дітей з вадами зору «ДМШ №13 ім. М.Т. Коляди»

Ансамбль гітаристів

«Ізюмська ДМШ» м. Ізюм, Харківська обл.

Ансамбль бандуристів «Вишиванка»

«ДМШ №5 ім. Римського-Корсакова»

Інструментальний ансамбль «Semplice»

«Валківська РК ДШМ» м. Валки,

Переможці в номінації " Оркестрові струнно-смичкові інструменти "

Лауреати І ступеню

БЕЗПАЛА Поліна (скрипка) мол.

«Чернигівська міська школа мистецтв»

ГОРДЄЄВА Катерина, (скрипка) мол.

«ДМШ №9 ім. В.І. Сокальського»

ВОЛКОВА Аліна, (скрипка) сер.

«ДМШ №13 ім. М.Т.Коляди»

ЛОМІДЗЕ Софія, (скрипка) сер.

«ДМШ №13 ім. М.Т.Коляди»

ЧУБЕНКО Наталія, (скрипка) старша

«Мереф’янська ДМШ»

Інструментальний ансамбль: РОМАН Софія, (скрипка), КУРІННА Софія, (сопілка) мол.

«Мала академія мистецтв ім. Р. Кириченко» м. Полтава

Дует скрипалів:ВОЛКОВА Аліна, ІНШАКОВА Дарина старша

«ДМШ №13 ім. М.Т.Коляди»

Ансамбль скрипалів "Глорія"

«ДМШ №13 ім. М.Т.Коляди»

Лауреати ІІ ступеню

БУРДА Сергій, (скрипка) мол.

«ДМШ №9 ім. В.І. Сокальського»

РОМАН Софія, (скрипка) мол.

«Мала академія мистецтв ім Р. Кириченко»

ТИМОХІН Дмитро, (скрипка) сер.

«ДМШ №5 ім. М.А. Римського-Корсакова»

Інструментальний дует: КОВАЛЕНКО Віра, (скрипка), ЛАГУТА Софія, (фортепіано)

«ДМШ №9 ім. В.І. Сокальського»

Ансамбль віолончелістів «Натхнення» сер.

«Школа мистецтв м. Бахмута»

Ансамбль скрипалів сер.

«ДМШ №15 ім. В.А. Моцарта»

Лауреати ІІІ ступеню

ДЕРКАЧ Ліліана, (скрипка) мол.

Полтавська МШМ «Мала академія мистецтв ім Р. Кириченко»

КОВАЛЕНКО Віра, (скрипка) мол.

«ДМШ №9 ім. В.І. Сокальського»

УЛАНСЬКА Марія, , (скрипка) стар.

«ДШМ №5 ім. І.О. Дунаєвського».

ЯЩЕНКО Єлизавета, (скрипка) стар.

«ДМШ №13 ім. М.Т.Коляди»

Дует скрипалів ПРИХОДЬКО Роза, КУРГАНСЬКА Валентина, мол.

«ДМШ №13 ім. М.Т.Коляди»

Ансамбль скрипалів "Гранд" стар.

«ДМШ № 7 ім. М.П.Мусоргського»

Дипломанти

ЗАВОЛОКА Маргарита, (віолончель) мол.

«Мала академія мистецтв ім Р. Кириченко» м.Полтава

ЗАЄЦЬ Павло, (віолончель) мол.

«ДМШ №5 ім. М.А. Римського-Корсакова»

ЗАХІДОВА Дар’я, (скрипка) мол.

«Сєвєродонецька ДМШ №1»

МОРОЗ Олександр, (скрипка) сер.

«ДШМ №5 ім. І.О. Дунаєвського»

ПАРТОЛА Анастасія , (скрипка) сер

«ДМШ №9 ім. В.І. Сокальського»

ВАСЬКЕВИЧ Ілля, (скрипка) стар.

«ДМШ №13 ім. М.Т.Коляди»

РУЖАНКОВА Єлізавета, (скрипка) мол.

«ДШМ №3»

Ансамбль скрипалів "Співзвуччя", стар

«Сєвєродонецька ДМШ №2»

Ансамбль скрипалів «Камертон», стар

«Школа мистецтв» м. Маріуполь,


Поздоровляємо усіх переможців!


Умови проведення XIX Всеукраїнського дитячого конкурсу класичної та сучасної музики«ЛАНДЫШ»

ІІ тур - 2.05 - 5.05.2019

До участі в конкурсі запрошуються: учні шкіл естетичного виховання у віці від 7 до 16 років включно. Вік учасників визначається на 15 березня 2019 р. Конкурс проводиться за трьома віковими групами:

- молодша – від 7 до 9 років включно;

- середня – від 10 до 12 років включно;

- старша – від 13 до 16 років включно.

Конкурс для солістів проходить у 2 тури.

Перший - в форматі Інтернет - відбору, для якого учасники надають диск (формати avi, mp-4) з відеозаписом виступу. Учасники з інших міст можуть розмістити відеоматеріали на You Tube і вказати в заявці посилання для їх перегляду.

1 тур - термін подачі відеозапису і документів до 15 березня 2019 г.

2 тур — з 2 по 5 травня 2019 г.

Конкурс для ансамблів проходить в один тур - очно, з 2 по 5 травня 2019 року.


Увага!

Конкурс в 2019 році пройде за номінаціями:

- струнно-смичкові інструменти;
- духові та ударні інструменти;
- народні інструменти;

Конкурс в 2020 році відбудеться за номінацією фортепіано.

За результатами прослуховування компетентним журі, на сайті розміщуються списки конкурсантів за номінаціями, які пройшли до другого туру.

Офіційне запрошення на участь у другому турі конкурсу надсилається електронною поштою або уточнюється по телефону у разі потреби.

Програмні вимоги для учасників конкурсу в номінаціях народні, струнно-смичкові, духові та ударні інструменти (соло)

I тур:Виконуються 2 різнохарактерні п'єси, віртуозного і кантиленного характеру.
II тур, молодша група: дві п'єси, одна з них - українського автора або обробка української народної пісні;
ІІ тур, середня та старша групи: 1) - твір великої форми згідно до програмних вимог (концерт - 1 або 2,3 частини; соната або сюїта - від 2-х частин; варіації); 2) - п'єса українського автора або обробка української народної пісні.

Тривалість виступу учасника не повинна перевищувати 15 хв.

Програмні вимоги для номінації бандурист - вокаліст

І тур: 1) інструментальний твір; 2) пісня кантиленного характеру.
ІI тур: Виконуються 2 різнохарактерних вокальних твори, один з яких українського автора.

Програмні вимоги для ансамблів:

Виконуються 3 різнохарактерні п'єси, одна з яких обов'язково українського композитора.

Виступ ансамблів не повинно перевищувати 15 хвилин. В ансамблях допускається до 12 осіб.

Вікова категорія інструментального ансамблю визначається шляхом середньоарифметичного підрахунку віку учасників цього ансамблю.

У змішаних ансамблях допускається участь одного дорослого (педагога або концертмейстера).

Порядок виступів конкурсантів встановлюється за алфавітом.

Всі прослуховування проходять публічно.

Програма виконується на пам'ять.

Зміни в заявленій програмі не допускаються.

Твори І та ІІ турів не повторюються.


Необхідні документи:

Кожен учасник конкурсу повинен до 15 березня 2019 р. надати в оргкомітет конкурсу (61022, Україна, м.Харків, вул. Культури, 1, Дитяча музична школа № 13 ім. М.Т. Коляди) наступні документи:

1. Диск з відеозаписом виступу, або посилання для їх перегляду.

2. Заява зазначеного зразка на участь у конкурсі в друкованому варіанті із зазначенням (обов'язково!) e-mail, кількості місць в готелі, термінів перебування;
3. Копія свідоцтва про народження учасника;
4. Копія ідентифікаційного номера учасника.
5. Фотографія учасника (розширення від 300 пікселів)

Повний пакет документів на участь в конкурсі необхідно надати до 15 березня 2019р.


У 2019 році конкурс проводиться на безоплатній основі, безкоштовно.

Спеціальні умови

1. Лауреати минулорічного Всеукраїнського дитячого конкурсу класичної та сучасної музики «ЛАНДЫШ», не мають права на участь в тій віковій категорії, в якій отримали попередню перемогу.

2. Фінансування конкурсу здійснюється Департаментом культури Харківської міської ради, благодійних внесків та інших джерел, не заборонених законодавством України.

3. Витрати, пов’язані з участю в конкурсі, здійснюються за власний рахунок конкурсантів або сторони, що їх відряджає.

Організаційно-технічні заходи щодо проведення конкурсу забезпечуються Оргкомітетом.

Тел. для довідок: (057) 702-17-78, (057) 702-17-79, факс (057) 702-17-79.

e-mail: Musical.school13@gmail.com

Наш сайт: http://music-school13.edu.kh.ua/


Програмні вимоги учасників конкурсу в номінації фортепіано (соло) у конкурсі 2020 року:

I тур.

Усі групи: Виконуються 2 різнохарактерні п'єси, віртуозного і кантиленного характеру.

IІ тур.

Молодша група: 1) -сонатне allegro - 1 частина, або 2 та 3 частини сонати або сонатини Й. Гайдна, В. А. Моцарта, Л. Ван Бетховена, М. Клементі, Ф. Кулау, А. Діабеллі; 2) - п'єса українського композитора.

Середня і старша групи: 1) - сонатне allegro - 1 частина або 2 та 3 частини сонати Й. Гайдна, В. А. Моцарта, Л. Ван Бетховена, М. Клементі; 2) - п'єса українського композитора.

Тривалість виступу учасника не повинна перевищувати 15 хв.

Програмні вимоги для ансамблів:

Виконуються 3 різнохарактерні п'єси, одна з яких обов'язково українського композитора.


12.05. 2017 года в 12.00 в помещении ДМШ №13 им. Н. Т. Коляды завершил свою работу XVII Всеукраинский детский конкурс классической и современной музыки "Ландыш".

В 2017 году впервые в номинациях "народные инструменты", "оркестровые струнно-смычковые" и "оркестровые духовые, ударные инструменты" конкурс проводился в 2 тура. Первый прошел 1 и 2 апреля 2017 года по дистанционному принципу (прослушивание по видеодискам и в интернет-формате).

Во 2 туре участвовали 206 ребят в основном из ШЭВ г. Харькова и Харьковской области. Среди иногородних участников - конкурсанты из Полтавы, Шостки Сумской области, Краматорска Донецкой области, Северодонецка Луганской области.

Председатель жюри конкурса, Заслуженный деятель искусств Украины, лауреат премии В. Косенко, композитор Н. Г. Стецюн отметил возросший уровень мастерства конкурсантов, сложность исполняемых программ (наличие крупной формы) и трудности, с которыми столкнулись ребята вследствие прохождения 2 туров.

На высоком профессиональном уровне прошел Гала-концерт лауреатов конкурса, состоялось награждение победителей конкурса.

Пройдя по ссылке, можно посмотреть закрытие конкурса:

wym-1546523745699

Закрытие конкурса Ландыш ч1

Кол-во просмотров: 5230