ЛандышОснователями Всеукраинского детского конкурса классической и современной музыки "Ландыш", являются детская музыкальная школа № 13 им. Н. Коляды и Департамент культуры Харьковского городского совета.
Основной целью конкурса является выявление и поддержка одаренных учеников в школах эстетического воспитания, активизация творческой деятельности преподавателей, распространение передового педагогического опыта, содействие эстетичному воспитанию подрастающего поколения, развитие таланта и творческого потенциала юных исполнителей на основе лучших образцов русской и украинской музыкальной культуры.


Увага!

У зв`язку з карантином строки проведення ІІ туру конкурсу перенесені на невизначений термін.

Другий тур конкурсу перенесено на невизначений термін. Про усі зміни буде повідомлено на сторінці конкурсу.

Розміщуємо списки усіх учасникв, що допущені до ІІ туру Конкурсу.

Номінація "Фортепіано"

wym-1588454618474

Номінація "Академічний вокал"

wym-1588454642945Конкурс в 2020 році відбудеться за номінаціями фортепіано та академічний вокал для солістів та ансамблів.

За результатами прослуховування компетентним журі, на сайті школи розміщуються списки конкурсантів за номінаціями, які пройшли до другого туру.
Офіційне запрошення на участь у другому турі конкурсу у разі потреби надсилається електронною поштою або уточнюється по телефону.

4. Умови проведення Конкурсу

4.1. Конкурс для солістів проводиться у два тури: перший тур – з 30 березня до 2 квітня 2020 року; другий тур - з 5 по 8 травня 2020 року.

Конкурс для ансамблів проводиться в один тур - з 5 по 8 травня 2020 року.

4.2. У Конкурсі беруть участь учні початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів у віці від 7 до 16 років включно. Вік учасників визначається станом на день початку першого туру.

Учні спеціалізованих музичних шкіл, училищ, музичних коледжів в Конкурсі участь не беруть.

4.3. Конкурс проводиться проводиться у 3 вікових групах:

- від 7 до 9 років включно;

- від 10 до 12 років включно;

- від 13 до 16 років включно.

4.4. Конкурс у 2020 році проводиться за номінацією «фортепіано»та «академічний вокал», солісти та ансамблі.

4.5. Конкурс для солістів проходить у 2 тури. Перший - з 30 березня до 2 квітня - в форматі інтернет - відбору, для якого учасники надають диск (формати avi, mp-4) з відеозаписом виступу. Для іногородніх учасників відеоматеріали можна розмістити на You Tube і вказати в заявці посилання для їх перегляду.

Другий тур – очні прослуховування конкурсантів, з 5 по 8 травня 2020 року.

Конкурс для ансамблів проходить в один тур, з 5 по 8 травня 2020 року.

4.6.Вікова категорія інструментального та вокального ансамблів визначається шляхом середньоарифметичного підрахунку віку учасників цього ансамблю.

4.7. Термін подачі заявок та необхідні документи:

Кожен учасник Конкурсу (солісти та ансамблі) повинні до 15 березня 2020 року надати в оргкомітет конкурсу (61022, Україна, м. Харків, вул. Культури, 1, Дитяча музична школа № 13 ім. М.Т. Коляди, e-mail musical.school13@gmail.com) наступні документи:

1. Заява згідно наданої форми (Додаток № 4) у друкованому виді (для харків’ян) та у сканованому вигляді (для іногородніх учасників), що затверджена підписом директора навчального закладу із зазначенням e-mail та контактного телефону (обов'язково!), кількості місць в готелі, термінів перебування;

2. Для солістів - диск з відеозаписом виступу (для жителів Харкова), або посилання для їх перегляду (для учасників з інших міст).

3. Копія свідоцтва про народження учасника;

4. Копія ідентифікаційного номера учасника;

5. Фотографія учасника (розширення від 300 пікселів).

Заявки, які надані пізніше вказаного строку, не розглядаються.

5. Програмні вимоги

5.1. Програмні вимогидля учасників конкурсу в номінації «фортепіано», (соло):

I тур:Виконуються 2 різнохарактерні п'єси, віртуозного і кантиленного характеру.

II тур:

Молодша група: 1) -сонатне allegro - 1 частина сонати або сонатини Й. Гайдна, В. А. Моцарта, Л. Ван Бетховена, М. Клементі, Ф. Кулау, А. Діабеллі, Д. Чимароза, Я. Дюссека; 2) - п'єса українського композитора.

Середня група:1) сонатне allegro - 1 частина сонати або сонатини Й. Гайдна, В. А. Моцарта, Л. ван Бетховена, М Клементі, Ф. Кулау, А. Діабеллі, А. Бенда; 2) - п'єса українського автора.

Старша група: 1) - сонатне allegro - 1 частина сонати Й. Гайдна, В. А. Моцарта, Л. Ван Бетховена, М. Клементі; 2) - п'єса українського композитора.

Тривалість виступу учасника не повинна перевищувати 15 хв.

5.2.Програмні вимоги для фортепіанних ансамблів:

Виконуються 3 різнохарактерні п'єси, одна з яких обов'язково українського композитора. Виступ ансамблів не повинно перевищувати 15 хвилин. Вікова категорія інструментального ансамблю визначається шляхом середньоарифметичного підрахунку віку учасників цього ансамблю.

5.3. Програмні вимогидля учасників конкурсу в номінації «академічний вокал», (соло):

I тур:Виконуються 2 різнохарактерних твори.

II тур: 1) твір композитора – класика; 2) – твір сучасного українського композитора або обробка української народної пісні.

5.4.Програмні вимоги для вокальних ансамблів:

Виконуються 3 різнохарактерних твори, один з яких обов'язково українського композитора, або обробка української народної пісні. Виступ ансамблів не повинен перевищувати 15 хвилин.

5.5.Порядок виступів конкурсантів встановлюється за алфавітом.

Всі прослуховування проходять публічно.

Програма виконується на пам'ять.

Зміни в заявленій програмі не допускаються.

Твори І та ІІ турів не повторюються.

Необхідні документи:

Кожен учасник конкурсу повинен до 15 березня 2020 р. надати в оргкомітет конкурсу (61022, Україна, м.Харків, вул. Культури, 1, Дитяча музична школа № 13 ім. М.Т. Коляди) наступні документи:

1. Диск з відеозаписом виступу, або посилання для їх перегляду.

2. Заява зазначеного зразка на участь у конкурсі в друкованому варіанті із зазначенням (обов'язково!) e-mail, кількості місць в готелі, термінів перебування (зразок - знизу сторінки);
3. Копія свідоцтва про народження учасника;
4. Копія ідентифікаційного номера учасника.
5. Фотографія учасника (розширення від 300 пікселів)

Повний пакет документів на участь в конкурсі необхідно надати до 15 березня 2020р.


У 2020 році конкурс проводиться на безоплатній основі, безкоштовно.

Спеціальні умови

6.1.Лауреати попереднього Всеукраїнського дитячого конкурсу класичної та сучасної музики «ЛАНДЫШ», в тих же номінаціях і вікових групах до участі не допускаються.

6.2.Оцінювання учасників Конкурсу проводиться за дванадцятибальною системою та наступними критеріями:

- виразне, якісне, яскраве виконання твору;

- ступінь технічної майстерності учасника;

- володіння стилістичними особливостями та створення переконливої інтерпретації;

- відповідність народним традиціям;

- чистота інтонування;

- сценічна культура.

6.3. Реєструючись та підписуючи заявку учасника Конкурсу, конкурсант засвідчує, що ознайомлений та згодний з Положенням Всеукраїнського дитячого конкурсу класичної та сучасної музики «ЛАНДЫШ» і надав про себе правдиву інформацію.

6.4. Переможці Конкурсу зобов’язані безкоштовно виступити у заключному гала – концерті.

6.5. Оргкомітет Конкурсу залишає за собою право на трансляцію аудіо- та відеозаписів конкурсних виступів і використання їх без дозволу учасників Конкурсу.

Тел. для довідок: (057) 702-17-78, (057) 702-17-79, факс (057) 702-17-79.

e-mail: Musical.school13@gmail.com

Наш сайт: http://music-school13.edu.kh.ua/

Додаткова інформація - в положенні конкурсу (додається).


12.05. 2017 года в 12.00 в помещении ДМШ №13 им. Н. Т. Коляды завершил свою работу XVII Всеукраинский детский конкурс классической и современной музыки "Ландыш".

В 2017 году впервые в номинациях "народные инструменты", "оркестровые струнно-смычковые" и "оркестровые духовые, ударные инструменты" конкурс проводился в 2 тура. Первый прошел 1 и 2 апреля 2017 года по дистанционному принципу (прослушивание по видеодискам и в интернет-формате).

Во 2 туре участвовали 206 ребят в основном из ШЭВ г. Харькова и Харьковской области. Среди иногородних участников - конкурсанты из Полтавы, Шостки Сумской области, Краматорска Донецкой области, Северодонецка Луганской области.

Председатель жюри конкурса, Заслуженный деятель искусств Украины, лауреат премии В. Косенко, композитор Н. Г. Стецюн отметил возросший уровень мастерства конкурсантов, сложность исполняемых программ (наличие крупной формы) и трудности, с которыми столкнулись ребята вследствие прохождения 2 туров.

На высоком профессиональном уровне прошел Гала-концерт лауреатов конкурса, состоялось награждение победителей конкурса.

Пройдя по ссылке, можно посмотреть закрытие конкурса:

wym-1546523745699

Закрытие конкурса Ландыш ч1

Кол-во просмотров: 6554