Відділ оркестрових інструментів


Состав педагогов 2014 года

Педагогічний склад відділу оркестрових інструментів
Відділ оркестрових інструментів існує в школі з дня її заснування. Сьогодні він є одним з кращих відділів міста та області.
Більшість педагогів відділу - педагоги-методисти вищої категорії.
Гордістю відділу оркестрових інструментів є його колективи - ансамбль скрипалів молодших класів "Веселка" (керівник Малка С.О.), ансамбль скрипалів старших класів "Глорія" (Керівник Євгеньєва О.Р.), ансамбль віоленчелістов (керівник Романова В.М.) і Камерний оркестр учнів відділу (керівник Євгеньєв В.Н.).

 Радуга

Ансамбль скрипалів молодших класів "Радуга"
Учні відділу неодноразово ставали лауреатами міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних оглядів, конкурсів і фестивалів. Наші колективи відділу виступали і перемагали на кращих сценах Росії, Словаччини, Чехії та Німеччини.

 Цветок=

Виступ учнів відділу на Міжнародному конкурсі "Цветок надежды" у м. Левоча
Велика увага педагоги відділу приділяють роботі з ансамблями малих форм: дуети, тріо, квартети. Часто учні відділу оркестрових інструментів працюють в тісному зв'язку з інструменталістами інших відділів. Завдяки цьому народжуються яскраві і незвичайні музичні номери.

Камерный оркестр школы

Камерний оркестр школи

Багато випускників відділу стали професійними музикантами і зараз працюють в кращих оркестрах України, Росії, Німеччини, США, Ізраїлю, Іспанії та Греції.

Ансамбль выпускников- виолончелистов школы на отчетном концерте 2013 года

Ансамбль віолончелістів-випускників школи
З огромним успіхом проходять щорічні звітні концерти Оркестрового відділу, що проводяться у Харківській обласній філармонії.

 Глория

Ансамбль скрипалів старших класів "Глория"
Педагоги нашого відділу люблять дітей і глибоко переконані в тому, що паростки обдарованості є в кожній дитині. Ми дбайливо зберігаємо традиції класичної музичної освіти і залучаємо до цього нові покоління дітей, яких ми завжди раді бачити на нашому відділі.
Кол-во просмотров: 1064