Навчальною програмою передбачено навчання учнів протягом 6 і 8 років в залежності від віку дітей і рівня їх музичної підготовки.

Структура навчання в ДМШ №13 ім. М.Т. Коляди включає 4 відділи:

1.Фортепіанний відділ;

2. Відділ оркестрових інструментів:

  • струнно-смичкові інструменти (скрипка, віолончель);
  • духові та ударні інструменти (флейта, кларнет, ударні інструменти);

3. Відділ народних інструментів (баян, аккордеон, домра, гитара, бандура, балалайка)

4. Відділ вокально-теоретичних дисциплін

  • вокал, хор.
  • музично-теоретичні дисципліни (теорія музики, сольфеджіо, музична література, історія мистецтв);
Крім навчання за 13 спеціальностями, можливі також факультативні заняття: учні музичної школи відвідують оркестри, ансамблі з різних напрямків.
У Дитячій музичній школі №13 ім. М. Коляди об'єднані 2 рівня навчання: професійне і загально-естетичне.
Загальна тривалість повного курсу навчання становить 8 років і 6 років в залежності від віку. Після закінчення 8-го (6-го) класу учні отримують свідоцтво державного зразка. Прийом в школу здійснюється за результатами конкурсного відбору.

5. Музичне відділення для дітей з вадами зору.

У 1991 році в школі відкрито відділення для дітей-інвалідів по зору при Харківській обласній спеціальній гімназії-інтернаті (тепер Харківський спеціальний загальноосвітній навчально-виховний комплекс для дітей з вадами зору) імені В.Г. Короленка, де безкоштовно навчаються за 11 спеціальностями 120 дітей.

6. Групи підготовки до школи "Гармонія"

занятие
Для дітей 4-5 і 5-6 років створені групи раннього розвитку 'Гармонія', де за авторськими методиками діти вивчають російську, англійську мови, математику, грамотність мови, художня творчість; Відвідують групові уроки музики, ритміки, шумового оркестру, засвоюють ази музичних дисциплін.
Кол-во просмотров: 1991