Фортепіанний відділ


Педагоги отдела

Педагогічний колектив фортепіанного відділу
Фортепіанний відділ є найчисленнішим в школі, він почав свою роботу з дня її заснування. В даний час на відділі працює 16 педагогів-піаністів. Учні відділу неодноразово ставали лауреатами міжнародних, всеукраїнських, обласних та міських оглядів, конкурсів і фестивалів. Учні нашого відділу виступали і перемагали на кращих сценах Росії, Румунії, Словаччини, Польщі та Німеччини.
Велику увагу педагоги відділу приділяють роботі з ансамблями, це і фортепіанні дуети, і камерні ансамблі.

И.М.Карминская, З.Х.Колесникова и Л.К.Дорошенко на вечере памяти М.КарминскогоНа фото И.М. Карминская, З.Х.Колесникова и Л.К.Дорошенко на вечере памяти М.Карминского

Учні нашого відділу є активними пропагандистами музики харківських композиторів. Щорічно в кінці жовтня з ініціативи фортепіанного відділу проходить концерт-лекція, присвячений музиці харківського композитора М.В. Кармінского. У концерті виконуються сольні вокальні та хорові твори, фортепіанні дуети і цикли, перекладання для віолончелі та скрипки. На кожному вечорі присутня дружина і соратниця композитора Ірина Матвіївна Кармінська. На фото І.М. Кармінська, З.Х. Колеснікова и Л.К. Дорошенко на вечорі пам'яті М. Кармінского.
На базі школи проводиться два фестивалі:

Президент польского общества Ю.Б.Черниенко и лауреат фестиваля им. К.ШимановскогоНа фото Президент Польского общества г.Харькова - Ю.Б. Черниенко и ученица школы М.Гончаренко – лауреат Открытого фестиваля им. К.Шимановского

- Відкритий фестиваль польської та української музики імені Кароля Шимановського.
- Міжнародний фестиваль-конкурс російської класичної та сучасної музики «Ландіш».
Завдяки цим заходам колектив школи підтримує дружні стосунки з сусідніми країнами Польщею та Росією. На фото - Президент Польського товариства м. Харкова - Ю.Б.Чернієнко та учениця школи М.Гончаренко - лауреат Відкритого фестивалю ім. К.Шимановського.
Номінація «Фортепіано» в цих фестивалях завжди найчисленніша.
Викладачі ХНУМ ім. І.П.Котляревського зі своїми кращими студентами часто відвідують нашу школу і проводять концертні виступи. Це вносить величезний внесок в розуміння музики навіть найменшими учнями нашого відділу.
Залежно від можливостей та інтересів кожної дитини педагоги відділу включають в їх репертуар як класичну, так і сучасну музику.
Якщо ви хочете грати на концертах, музикувати в колі сім'ї, вміти слухати і розуміти музику і, нарешті, інтелектуально розвиватися, тоді ми чекаємо вас на нашому фортепіанному відділі.
Кол-во просмотров: 1464